Aliağa Belediyesi İşçi Alacak - Menemen Haber
Menemen Haber
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Aliağa Belediyesi İşçi Alacak

Aliağa Belediyesi İşçi Alacak

Tarih 11 Kasım 2009, 16:12 Editör Yavuz ÇAMBEL

Aliağa belediyesi 2 ay boyunca toplam 325 kişiyi işe alıcak.

Aliağa Belediyesi toplam 325 işçi alımını kapsayan ihale duyurularını yaptı. Aliağa Belediyesi bu ay ve önümüzdeki ay içinde yapacağı ihaleler ile toplam 325 işçi alacağını duyurdu. Aliağa Belediyesi kurumsal internet sitesinde duyurduğu ihale ilanlarında, hangi bölümlere ne kadar işçi alınacağı ve işçilerin hangi hizmetlerde istihdam edileceği belirtiliyor.

Aliağa Belediyesi"nin duyurduğu ihale ilanlarına göre ilk ihale Kent içi Temizlik, Çöp Toplama ve Nakli Hizmetleri için yapılacak. Bu ihale kapsamında 82 Vasıfsız, 24 Vasıflı Olmak Üzere Toplam 106 İşçi Çalıştırılacak. İhale 23 Kasım 2009 tarihinde Aliağa Belediye Meclis Salonu"nda saat 10.00 da yapılacak. İkinci ihale ise bakım onarım işlerinde 64 vasıflı, 14 vasıfsız işçi olmak üzere toplam 78 işçi çalıştırılmasını kapsayan ihale. İhale 24 Kasım 2009 tarihinde Aliağa Belediye Meclis Salonunda saat 10.00 da yapılacak. Gerçekleştirilmesi düşünülen üçüncü ihale ise 29 Vasıflı, 61 Vasıfsız Olmak Üzere Toplam 90 İşçi alımını hedefleyen Park, Bahçe, Çevre Bakım ve Düzenleme İşleri ihalesi. Bu ihalede 25 Kasım 2009 tarihinde yine Aliağa Belediye Meclis Salonu"nda saat 10.00 da yapılacak. Aliağa Belediyesi"nin önümüzdeki ay düzenleyeceği ve toplam 51 işçi alımını kapsayan ihale ise Sosyal ve Kültürel Etkinlikler hizmet alımı ihalesi. Bu ihale ise 21.Aralık 2009 tarihinde saat 10.00 da Aliağa Belediye Meclis Salonu"nda yapılacak. İhalelerde işin süresi 365 gün olarak belirtiliyor ve ihaleler  01.01.2010 ile 31.12.2010 tarihlerini kapsıyor.

Duyurulan İhale İlanlarına göre alınacak personellerin sayıları, vasıfları ve çalıştırılacakları yerler şu şekilde sıralandı;

Kent içi Temizlik, Çöp Toplama ve Nakli Hizmetleri İhalesi: Ağır Vasıta Ehliyetli Şoför 18 Kişi, Çavuş 6 Kişi, Vasıfsız İşçi 82 Kişi.

Bakım Onarım İşleri İhalesi: Taş ve Bordür Ustası 2 Kişi, Elektrik Ustası 7 Kişi, Boya Ustası 2 Kişi, Sıhhi Tesisatçı 4 Kişi, Kalıp ve Duvar Ustası 6 Kişi, Marangoz 3 Kişi, Araç Tamir Bakım Ustası 5 Kişi, İş Makinesi(Kepçe) Operatörü 3 Kişi, Şoför (7 şoför B sınıfı ehliyetli, 17 şoför ağır vasıta ehliyetli olmak üzere) 24 Kişi,  Elektrik Teknisyeni 4 Kişi, Fayans Ustası 3 Kişi, İnşaat Usta başı 1 Kişi, Vasıfsız İşçi 14 Kişi.

Park, Bahçe, Çevre Bakım ve Düzenleme İşleri İhalesi: Vasıfsız İşçi 61 kişi, Bahçıvan 20 kişi, Seracı 7 kişi, Çavuş 2 kişi.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler hizmet alımı ihalesi: Düz İşçi19 adet, Vasıflı İşçi 7 adet, 6 adet Çocuk Gelişim Uzmanı, 1 adet Sosyolog, 1 adet Bedensel Engelli Öğretmeni, 1 adet Halk Oyunları Öğretmeni, 1 adet Kütüphane Görevlisi, 2 adet Kreş Görevlisi, Halk Danışma Görevlisi 1 adet, Spor Salonu Görevlisi 3 adet, 1 adet Başkan Sekreteri, 1 adet Büro Elemanı, Sosyal Hizmet Uzmanı 1 adet, 1 adet Basın Danışmanı, 1 adet Avukat ve 4 adet Koordinatör.

Öte yandan Aliağa belediyesi Ekim ayı  içerisinde düzenlediği ihale ile 16 adet silahsız özel güvenlik elamanı almıştı.

Bu haber 7722 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

GENÇ ZİRAATÇILAR ÜRETİRKEN ÖĞRENİYORLAR

GENÇ ZİRAATÇILAR ÜRETİRKEN ÖĞRENİYORLAR Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesİ'nde öğrenciler, Ziraat Fakültesi'ne ait uygulama alanlarında hem üretiyor...

MENEMEN BELEDİYESPOR'DA YENİ TRANSFER

MENEMEN BELEDİYESPOR'DA YENİ TRANSFER TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Menemen Belediyespor, aradığı stoperi Süper Lig'den buldu.
NUMARASIZ GÖZLÜK -2-16 Eylül 2016

İLAN VERMEK İSTİYORUM

İLANLAR

ANKET

Milliyetçi Hareket Partisi Menemen İlçe Başkanlığı makamında kimi görmek istersiniz?



Tüm Anketler

HAVA DURUMU

MENEMEN.ORG
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Frekans Bilişim Haber Sistemi